Nawigacja

Nauczyciele

Rok szkolny 2018/2019

Edukacja wczesnoszkolna

Monika Daniluk - wychowanie przedszkolne - oddział zerowy

Hanna Grądzik - klasa 1a
Danuta Stańczykowska - klasa 1b

Renata Plewnicka - klasa 2a
Barbara Zielińska - klasa 2b

Paulina Węgiel - Chechłacz - klasa 3a

s. Dorota Adamek - religia
Anna Ołdakowska - język angielski

Marian Murach - szachy

Iwona Kamińska - "Od zabawy do sportu"
Anna Sander - "Od zabawy do sportu"

Klasy 4 - 6

język polski

Ewa Pawlic - Rafałowska
Joanna Pogłód - wychowawca klasy 4b
Marta Zaręba - wychowawca klasy 5b

język angielski

Anna Koroniak
Agnieszka Maj - wychowawca klasy 4c

język hiszpański

Anastazja Kononowicz

historia/historia i społeczeństwo

Ewa Majewska

matematyka

Aurelia Borkowska - wychowawca klasy 5a
Danuta Wojas - wychowawca klasy 6c

przyroda

Małgorzata Jakubowska - wychowawca klasy 6b

biologia

Małgorzata Jakubowska

geografia

Anna Sztabowska

zajęcia komputerowe

Jolanta Chojnacka

muzyka

Angelika Gotowiec

plastyka

Joanna Jaworska - Nizioł

technika/zajęcia techniczne

Jolanta Chojnacka
Angelika Gotowiec

wychowanie fizyczne

Iwona Kamińska - wychowawca klasy 6a
Anna Sander - wychowawca klasy 4a

religia

s. Dorota Adamek
Łukasz Czajka

etyka

Anna Ołdakowska

Pedagodzy wspierający

Joanna Masal - pedagog wspierający w klasie 1a
Lidia Zarzycka - pedagog wspierający w klasie 1b
Monika Sutkowska - pedagog wspierający w klasie 2b
Magdalena Domańska  - pedagog wspierający w klasie 3a
Joanna Ostojska - pedagog wspierający w klasie 4a
Monika Adamczyk - pedagog wspierający w klasie 4b
Anna Ciesielska  - pedagog wspierający w klasie 5a
Kamila Kasprowicz - pedagog wspierający w klasie 6a

biblioteka

Małgorzata Mańkowska

logopeda

Grażyna Moskal
Justyna Zięcina - Olech

psycholog

Agata Balcerska

pedagog

Jolanta Woźniak

pedagodzy terapeuci

Anna Ciesielska
Agata Balcerska
Renata Plewnicka
Lidia Zarzycka
Barbara Zielińska

socjoterapeuta

Agata Balcerska
Anna Ciesielska

terapeuci Integracji Sensorycznej

Joanna Ostojska
 

nauczyciele gimnastyki korekcyjnej

Iwona Kamińska
Anna Sander

świetlica

Monika Daniluk
Dorota Górska
Hanna Grądzik
Urszula Kawończyk
Paulina Kowalczyk
Magdalena Kuchenbeker
Paulina Madziar
Jadwiga Milewicz
Marzena Sędłak
Justyna Skowroń - Wołkowska
Anna Zackiewicz

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
    ul. Nowy Świat 21a
    00-029 Warszawa
  • tel i fax (22)826-17-47
    tel (22)826-47-85
    tel (22)826-17-37
    numery wewnętrzne
    11 - sekretariat
    12 - fax
    13 - portiernia (odwoływanie obiadów)
    14 - kierownik administracyjny
    15 - pokój nauczycielski
    16 - pedagog
    17 - świetlica

Galeria zdjęć